leasing bez bik

Leasing Opoczno zadzwoń 887 332 665

Prasóweczki

Leasing to bardzo ciekawa forma pozyskania potrzebnych rzeczy. Łączy w sobie dwa aspekty: pożyczki i dzierżawy.
Przedmiot leasingu na podstawie umowy nie przechodzi na twoją własność, korzystasz tylko z niego przez określony w umowie czas.

Leasing Wieruszów

Najpopularniejszy leasing kojarzony jest z autami, chociaż różne urządzenia, które są Ci niezbędne do zarządzania firmą możesz nabyć w ten sposób. Młode firmy starać się o leasing już pierwszego dnia prowadzenia działalności. Wystarczy tylko udać się do firmy leasingowej, aby w siedzibie omówić warianty najbardziej dla Ciebie dogodne.

 

zloz wniosek

 

Bardzo łatwo możesz korzystać z pomocy doradców, z którymi łatwo skontaktujesz się za pomocą prostego formularza, który zamieszczony jest w Internecie, korzystając z połączenia z infolinią czy wysyłając sms. Oczywiście, możesz porozmawiać bezpośrednio ze specjalistą w dziedzinie leasingu zatrudnionym w firmie leasingowej, które mają biura, w każdym większym mieście na terenie kraju.

 

Podczas rozmowy uzyskasz wszystkie informacje dotyczące potrzebnych dokumentów (a jest ich naprawdę niewiele) i zaproponuje najkorzystniejszy sposób załatwienia sprawy. Nieważne, z której z dostępnych form leasingu skorzystasz, optymalizacja Twoich podatków będzie widoczna. Wydatki które są ponoszone na leasingi, doliczamy do kosztów firmy i zmniejszamy o nie podatek dochodowy. Rozmowa z doradcą, który przeanalizuje finanse i podatki, kierowanej przez Ciebie działalności gospodarczej, zagwarantuje wybór najlepszych rozwiązań.

Kolejną zaletą leasingu jest fakt, że jest go łatwiej uzyskać, niż jakikolwiek produkt bankowy. Wszelkie działania są bardzo proste . Dla właściciela małej i średniej firmy, zwłaszcza, gdy dopiero zaczynają, to wyjątkowe uproszczenie. Szczególnie ważne jest, że nie są konieczni dodatkowi żyranci czy poręczenia.

 

Korzystając z tej formy, można kupić, nie tylko, zwykły samochód, ale wyposażenie i auta dostawcze, a także, sprzęt budowlany czy medyczny. W przypadku pojazdów,kolejnym plusem jest, że to firma leasingowa jest zobowiązana do ich prawidłowego serwisowania i ubezpieczania. Działanie jest banalne. Wybierasz samochód, precyzujesz szczegóły finansowe, składasz wniosek online lub omawiasz wszelkie kwestie z agentem i
możesz już odebrać nowy samochód. Korzyści działania są nie do przecenienia. Oszczędzasz swój czas, bo nie musisz jechać do salonu i targować się o cenę. Masz absolutną gwarancję maksymalnie obniżonej ceny, której w trakcie indywidualnych negocjacji zapewne byś nie otrzymał. Poruszasz się nowym samochodem, a pieniądze wydane na jego bieżące utrzymywanie, wydajesz tak samo, jakbyś opłacał kolejny abonament telefoniczny.

Ty wyłącznie lejesz benzynę, nad problemami z obsługą serwisową sprawuje pieczę firma leasingowa, która rozlicza się z serwisem bezgotówkowo. Właściwie dobrane polisy gwarantują Ci auto zastępcze, w przypadku kolizji, czy gwarantują pokrycie wszelkich strat, jeśli ukradną Ci auto. Kolejny plus to że nie masz obowiązku wykupywania samochodu, który leasingujesz. Tak więc, późniejsza odsprzedaż auta i zabieganie o atrakcyjną cenę również nas nie dotyczą.

Jeśli, boisz się o to, czy w trakcie całej umowy uda Ci się utrzymać elastyczność finansów istnieją alternatywne rozwiązania. Nie musisz decydować się na samochód nowy. Nie wszyscy wiedzą, że możliwe jest pozyskanie leasingu na samochód używany, a firmy takie, jak Leasing Wieruszów oferują często pojazdy u zaprzyjaźnionych sprzedawców, czy na aukcjach internetowych. Możesz zachować spokój, jeśli zdecydujesz się na auto z salonu.

 

Jeśli w twoim życiu pojawi się jakiś problem z płynnością finansową, możesz przekształcić zapisy umowy. Warunki spłat kredytu są dopasowane do możliwości finansowych klienta. Nie każdemu jest wiadomo, że leasing jest dostępny także dla osób fizycznych. Każdy, kto chce może wykorzystać leasing jako alternatywę dla kredytu.

Sam proces jest bardzo zbliżony, jak w gdy o leasing stara się osoba prowadząca działalność gospodarczą. Zgadzamy się na zawarcie umowy, w myśl której, leasingodawca nabywa samochód, który sobie wybraliśmy, a my użytkujemy je, pod warunkiem terminowej spłaty rat. W umowie zawiera się warunek, że użytkujemy auto, a możemy je wykupić, gdy umowa się skończy. Oczywiście, nie ma konieczności odkupu auta.

Firma Leasing Wieruszów wymaga od nas przedłożenia określonych zaświadczeń: dowodu, potwierdzającego tożsamość, potwierdzenia kwoty wynagrodzenia, wydruku z konta osobistego.

Konieczne będzie też zawarcie umowy ubezpieczenia. W tym momencie, poza wygodą rozwiązania, ogromną zaletę stanowi fakt, że leasing nie wymaga informowania banków, nie zmniejsza więc naszej zdolności kredytowej. Jasne jest, że jest to bardzo dobre rozwiązaniejeśli planujemy zaciągnąć kredyt np. hipoteczny.

Leasing Wieruszów

 

Zobacz również Leasing uproszczony

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o